Produkty

S kryty na bradavky není nutné nosit podprsenku


Když se muži svléknou do plavek a postaví na startovací blok v plaveckém bazénu na letních olympijských hrách, upřeně na ně hledí skoro celý svět. Možná si v tu chvíli neuvědomují, že je v přímém přenosu pozorují miliony diváků, kteří také registrují jejich svalnatá a pohledná těla. Na takové jedince je jistě zajímavý pohled, ale nikdo se nepozastaví nad tím, že televizní kamery snímají i jejich prsní bradavky.

žena v šatech

Kdyby ovšem totéž provedly plavkyně a odhalily před zraky miliony lidí svá ňadra, byl by to poprask s dozvuky, jejichž dopad si jen stěží dokážeme představit. Ženské prsní bradavky jsou jedním z nejsilnějších erotických symbolů a možná jste si někdy povšimli, že když si žena zakryje pouze bradavky a ponechá poprsí jinak téměř odhalené, například záměrně malým číslem horního dílu plavek, nebudí to takřka žádnou pozornost, jako když odhalí své tmavě zabarvené bradavky.

dívka u moře

Ženy, které jsou si tohoto faktu vědomy, mohou odtud čerpat jisté výhody. Například to, že nemusí nutně nosit podprsenku, což ani nedoporučuje řada lékařů, protože se tím upírá svalstvu hrudníku udržovat ňadra v přirozeném tvaru. Mohou tedy provozovat své oblíbené činnosti v libovolném typu oblečení včetně svátečních šatů s tím, že si zakryjí pouze bradavky. Používají se k tomu speciální lepicí kryty na bradavky, jedná se o zdravotně nezávadnou tenkou fólii tělové (nebo jiné) barvy, která na bradavkách setrvá i tehdy, jsou-li pokryty vlhkostí a potem.

Zakrývání bradavek lze využít i při dlouhodobém pobytu ve společnosti, například na plese, maturitním večírku, na oslavě narozenin, na firemní slavnosti či školení. Zakryté bradavky nepůsobí žádné pzdvižení, a za to, že nenosíte podprsenku se nemusíte ani stydět, ani obávat nějakých ponižujících reakcí. A pokud odněkud přece jen přijdou, jen si pomyslete, že takový člověk je stále v zajetí zcela nesmyslných dogmat.