Produkty

Je něco co by jste měli vědět o přepravkách na pivo?


U nás je pivo tak rozšířené, že si vlastně ani nedokážeme vůbec představit bez něj být. A svojí zálibou v něm jsme známí po celém světě. Ale v čem je vlastně to kouzlo, že to správné pivo dokážeme uvařit jen v naší překrásné krajině. A čím je vlastně tak unikátní? Naše pivo je samozřejmě špička pro svoji hořkou chuť, která je zároveň velmi osvěžující a také je velmi hojně konzumována proto, že je lehce alkoholický. Asi největší oblibě se u nás těší ležák od pivovaru Pilsner Urquell, který dokonce získal pečeť české pivní kultury. A další význačné pivní ocenění je Zlatá pivní pečeť, která se každoročně uděluje na Mezinárodním festivalu piva, kde se i samozřejmě koná mnoho degustací a soutěží. A tam si přijde na své opravdu každý. V České republice je mnoho pivovarů a jak už těch menších, tak i těch větších. A proto také zde vznikl Český svaz pivovarů a sladoven.

pivo

A všichni se tedy spojili a sdružili se, aby si mohli navzájem pomáhat a spolupracovat. A když už tedy pijete nebo kupujete pivní láhve, vždy k nim budete potřebovat i přepravky na pivní lahve, které jsou na to určené. A kolik je vlastně druhů pivních přepravek? A jak se od sebe vlastně liší? Jak to, tak bývá na trhu je veliké množství pivních přepravek a liší se asi nejvíce tím, že jsou od různých prodejců. A každý vám samozřejmě bude zaručovat jiné kvality. Většinou pivní přepravky budou vypadat tak, že budou schopni pojmout až dvacet lahví, a to těch půl litrových. To je asi základní parametr, který obyčejně mají. A pak taky to, že jsou vyrobeny ze stoprocentně recyklovatelného materiálu, který je ale zároveň neuvěřitelně lehký a bude se vám jednoduše stohovat.

pivní bar

Pokud to tedy budete potřebovat. A pokud ne a jenom budete přepravky dostávat z obchodu domů, vězte, že vám taková jedna pivní přepravka vydrží snad i na celý život. Jsou opravdu pevné. Některé firmy se hodně zajímají o to, aby se s přepravkou co nejlépe manipulovalo. A tak je vybavují různými vychytávkami, které jistě oceníte. A jsou to například opěrky, o které se lépe zachytí vaše ruka při manipulaci. Protože výrobci vědí, že s pivními přepravkami se nejvíce manipuluje ručně. A tak se co nejvíce snaží svým zákazníkům vyhovět. A pokud budete chtít využít svoji pivní přepravku k reklamě určitě s tím nebude problém a vy si ji můžete i polepit nějakou tou reklamní etiketou.