Produkty

Nové auto každé dva roky


Jezdíte starým autem? Už vás někde nechalo kvůli nečekané závadě? Můžete si klidně koupit nové. Leasing je ideální možnost jak mít nové auto, aniž byste museli splácet svoje vlastní auto s vysokým úrokem. Leasing je pronájem auta, které vám poskytne na určitou dobu majitel auta – leasingová společnost. Díky tomu si budete moct domů odvézt nové auto podle vlastního výběru, za které budete platit měsíčně částku za nájem vozidla, ve které je zahrnutý nejen pronájem, ale i pojištění nebo servisní zákroky.

staré auto

Většina leasingových společností pronajímá auta na dva roky a například na určitý roční nájezd kilometrů, jehož překročení se většinou řeší úhradou vyšší splátky. Auto potom vrátíte, a můžete si vybrat zase jiné. Je to skvělé řešení pro každého, kdo nechce auto kupovat, ale přesto chce jezdit něčím novějším. Leasingové společnosti nabízí většinou auta různých cenových relací, takže si určitě vyberete to které se vám bude líbit nejvíc.

havárie auta

Pokud hledáte kde je operativní leasing nejlevnější, podívejte se k nám. Snažíme se nabízet takové vozy, které jsou cenově dostupné co největšímu okruhu zájemců. Mít auto na leasing jedena běžné i pro fyzické osoby. Dříve šlo o produkt, který byl určený výhradně podnikatelům, ale pro velký zájem leasingové společnosti umožnily pronájem osobních i užitkových vozů více lidem.

Proč je leasing lepší?
Díky leasingu můžete mít každé dva roky jiné auto, ale kdybyste si ho koupili a spláceli, museli byste ho splatit a pak teprve prodat, pokud byste chtěli zase jiné. U splácení auta je problém v tom, že jednak jsou splátky celkem vysoké kvůli vysokým úrokům a také musíte počkat než auto splatíte abyste ho mohli prodat. U leasingu takto ruce svázané nemáte, protože auto máte jen pronajaté. Vyberte si své nové auto a odjet můžete ještě dnes, pokud bude všechno v pořádku.