Byznys

Udělejte si s About You hezký erotický večer


Udržujete krásný partnerský vztah s dívkou vašich snů a těšíte se nejen z její osobnosti, ale i z krásy jejího přitažlivého těla? Rozumíte si spolu téměř ve všem a těšíte se jeden na druhého, jeho přítomnost a energii? Pak byste mohli vztah náležitě okořenit dalšími inspirativními nápady. Jedním z nich by mohl být nákup na About You se slevou, a to při příležitosti oslavy narozenin. Můžete to ovšem provést velmi rafinovaně.

dívka u bazénu

Začněte kalhotkami – na About You zakoupíte zcela bez problémů a velmi diskrétně i spodní prádlo. V tomto mají internetové obchody značnou výhodu, protože odpadá kontakt s prodavačkou a případný stud. Zde se můžete plně soustředit na to, abyste objednali model, co vás bude sexuálně vzrušovat při představě, až si kalhotky bude vaše partnerka oblékat.

Podprsenka – u podprsenek dbejte na volbu správné velikosti. Může se vám hodit rada od některé jiné ženy, například od sestry nebo tety, co vám s výběrem velikosti poradí dle podprsenky vaší vyvolené, kterou si vypůjčíte z jejího prádelníku.

dívka v plavkách

Silonové punčochy – u silonek dbejte hlavně na tloušťku materiálu – ty běžné se označují jako 20 DEN, ty silnější, zejména v podobě ponožek či podkolenek, jsou 40 DEN. Nejvíce sexy jsou silonky tělové 20 DEN.

Podvazky – k silonovým punčochám a k nádhernému erotickému prožitku patří i podvazkový pás. Neměl by u vašeho dárku k narozeninám chybět.

Páskové sandály – krásné ženské nohy a chodidla vyniknou zejména u páskové letní obuvi, kterou lze využívat i jako model pro svůdné večery v rámci milostné předehry. Sandály můžete partnerce před samotným aktem vyzouvat přímo v posteli a budete o to více na sex nažhaveni.

Veškeré zboží nakoupíte na About You pod jednou střechou a dopraví vám je přepravní služba až domů, aniž by kurýr tušil, že se uvnitř balíčku nachází to, co poslouží jako skvělá pomůcka pro vášnivý sexuální zážitek dvou milujících se partnerů.