Produkty

Vestavěná skříň v předsíni


Když vstoupíte na pozvání vašich přátel v rámci návštěvy do jejich městského bytu, vaše první kroky povedou skrze předsíň do obývacího pokoje, případně do kuchyně. V předsíni si odložíte bundu a čepici, vyzujete se budete do dalších místností směřovat v ponožkách či zcela naboso. Pravděpodobně zaregistrujete i tamní vybavení, všimnete si botníku a věšáku na oděvy a možná vás udiví i poměrně velký nevyužitý prostor.

vestavba v ložnici

Jestliže vás vaši přátelé zavedou až do ložnice, například aby se vám pochlubili krásnou pokojovou rostlinou, jistě nepřehlédnete vestavěnou skříň po celé délce místnosti. Napadne vás, že vy byste to provedli úplně jinak.

Vestavěné skříně v ložnici ukrajují poměrně značný obytný prostor, a tím pádem, zvláště v menších bytech, zbytečně přicházíte o čtvereční metry volné plochy. Nebylo by lepší namísto do ložnice umístit vestavbu do předsíně? Reference předsíně také bývají zveřejněné na Internetu a právě tam se mnozí lidé rádi pochlubí, jak se jim vyřešil palčivý problém stísněných prostor malého bytu.

ramínka ve skříni

Kdybyste tedy měli skříň v předsíni, vaši přátelé by sice po příchodu do bytu vyzuli svou obuv v poněkud užším prostoru, ale bylo by jim jasné, že jestliže namísto tanečního sálu v předsíni tu bude velká šatní skříň, že ji zřejmě již nebudete mít nikde jinde, a že brzy vstoupí do prostorného a vzdušného prostředí. A ruku na srdce, jak se budete cítit ve velkém obýváku a vzdušné ložnici, pouze s postelí a nočními stolky, kde proudí energie, a kde výzdobu tvoří pouze pokojové rostliny a květiny, v porovnání se skladištěm, kde se pomalu ani neotočíte a zakopáváte jak o sebe, tak i o nábytek?

A jedna rada na závěr – čím menší a tmavší prostor, kde skříně budou, tím světlejší by měl být design jejich posuvných dveří, abyste si v tomto prostoru nepřipadali jako v temné kobce.