Produkty

K vaší spokojenosti milé dámy


Dámy i pánové vědí, že v životě ženy, konkrétně během jejich měsíčního cyklu jsou dny, kdy je ženská nálada nepříznivá, podrážděná a odráží se to na jejím chování. Proto by se jejich okolí mělo snažit, aby to proběhlo co nejvíce v klidu a věřte, že i ženy hledají cesty, jak si tento týden co nejvíce udělat příjemnějším a díky této moderní době to je naštěstí možné. A využívají k tomu všemožné prostředky, které jsou dostupné. A jedni odborníci z České republiky to vzali za své, a byli to ti, kteří jsou dnes podepsaní pod značkou MyFemini.

zena

Možná vás překvapí menstruační kalhotky cena, která není nikterak vysoká, ale určitá investice to je, pokud chcete pokrýt všechny svoje dny. Věřte nám, že toho ale rozhodně nebudete litovat, protože se vám to mnohokrát vrátí, a to především na pocitu, který jste doteď během menstruace nikdy neměla. Budete se n ně moci spolehnout i během noci nebo třeba při sportování. Pokud děláte například gymnastiku nebo aerobik nebo cokoliv jiného, určitě nám dáte za pravdu, že se při těchto výkonech musíte opravdu spoléhat na všechny drobnosti, které pokud neklapnou, bude průšvih na světe. Vyberte si na slabší krvácení nebo i na to silnější, tito výrobci opravdu vědí, co umí.

deloha

Jsou vyrobeny z prodyšného materiálu, takže se nemusíte bát, že byste se zapařovala, jako při používání klasických vložek. Mohou vám přijít vhod třeba i po porodu. Prostě je pak strčíte do pračky a hurá jedete na novo, samozřejmě po uschnutí. Navíc vám bude příjemnější třeba i střih s vyšším pasem, pokud jste třeba po císařském řezu a potřebujete, aby se kalhotky nikterak nedotýkaly vaší bolestivé jizvy. Máte raději černou klasiku nebo ráda experimentujeme s barvami a volíte spodní prádlo podle toho, co máte aktuálně na sobě? I tak může tato menstruační pomůcka být flexibilní, aby dotáhla úrovně klasických kalhotek.