Produkty

Podprsenku ke spokojenému životu vůbec nepotřebujete


Podprsenka se stala již před mnoha desítkami let symbolem moderní západní civilizace a mnoho žen ji také přijímá jako něco přirozeného, co k lidskému životu neodmyslitelně patří. Jakmile ráno vstanou a oblékají se před odchodem do zaměstnání, svléknou pyžamo či noční košili a začnou s navlékáním hrudního korzetu. Nepřipadá vám to podivné? Jdete spát v pyžamu, které je zcela volné a pohodlné, a jeho součástí rozhodně není podprsenka, takže ji v době spánku vůbec nepotřebujete, ale jakmile vstanete, musíte ji bezpodmínečně mít na sobě?

balerínky a podprsenka

Možná budete argumentovat tím, že bez podprsenky https://www.lifties.cz/ jsou vidět vaše bradavky, což není ve společnosti přípustné, jenže k k jejich zakrytí stačí pouhé nalepovací kryty bradavek a nemusíte se tísnit v uzavřeném korzetu. Dalším argumentem pro nošení podprsenek je pěkný tvar ňader, která bývají bez podprsenky povislá a nepěkná. A teď jste uhodily hřebíček na hlavičku – zamyslely jste se někdy nad tím, proč jsou povislá? Nenapadlo vás, že podprsenka způsobuje ochabování svalstva hrudníku, které ženské prsy udržuje v pěkném tvaru a napomáhá je tím formovat do krásy?

dámská podprsenka

Tento trik bohužel neodhalí mnoho žen a dál se budou trápit s podprsenkou, aby zakryla bradavky a udržovala poprsí bujné a zajímavé. Jenže toto funguje pouze ve společnosti, kde jste oblečená, ale co váš intimní život? Co váš přítel, milenec či manžel, který se těší, až před ním své poprsí odhalíte, protože pro většinu mužů je to osmý div světa? Co řekne na to, že jste právě odložila pomyslnou berli, co prsy nadzvedává, ale vaše přirozená krása je ta tam?

Ty z vás, co se nad tím alespoň zamyslí, budou ve výhodě. Uvědomí si, že lidské tělo je dokonalé, a že s podprsenkou se žádná žena nerodí, a že ji nepředepisují ani lékaři jako nutnou podmínku k přežití. Naopak řada moudrých lékařů vám vysvětlí, proč ji raději nenosit.