Produkty

Vylepšete si svůj šatník s dámským second handem


Také tak rádi darujete svým přátelům různé maličkosti jen tak pro radost, nebo při slavnostnějších příležitostech? Máte dobrý pocit z toho, když je to potěší? Mimochodem, kdo si uvědomuje, že dávat z lásky je mnohdy víc, než brát, že vás to nabije energií a že se vám to také v různých podobách a s časovým odstupem vrátí, je v obrovské výhodě. V životě to tak je, že ten, kdo daruje, bývá sám obdarován, a kdo krade, bývá oloupen, protože si každý k sobě přitahuje osoby podobného ražení a smýšlení.

Darovat cokoli svým blízkým je chvályhodné, ale neměli byste také zapomínat na sebe. Obdarovat i sám sebe je pozitivní čin a týká se to i oblečení. Máme pro vás pár tipů, jak si vylepšit šatník http://satnik.net/ třeba v second handu.

dámské oblečení

Přejděte na volný střih – všimli jste si, kolik lidí je navlečeno v těsných kalhotách? Přitom je to proti lidské přirozenosti, kam naopak patří volnost. Těsné kalhoty škrtí a přináší pocit sevření, blokují energii a kromě depresí to může vyvolat i vlny agresivity a nenávisti. Vyměňte nejen kalhoty, ale i trička, mikiny, bundy a cokoli jiného za volný a ležérní střih. Navíc vzduchová hmota mezi tělem a látkou pomáhá jako izolant – v létě chladí a v zimě lépe udržuje tělesné teplo. Dbejte o to, aby kalhoty i dámské šaty second hand byly dostatečně volné a prodyšné.

dívka ve městě

Zbavte se nevhodných barev – když se rozhlédnete po obchodech s nábytkem, bude tu převažovat kombinace zcela nevhodných barev, které přináší spíše zdravotní problémy. Příliš mnoho šedé, černé a tmavých tónů modré, zelené a hnědé způsobuje deprese, adrenální únavu a podporuje vznik a rozvoj dalších civilizačních onemocnění. Podobné je to i s některými výrobci oděvů, naštěstí se to netýká všeho. Vyměňte nevhodné barvy za pastelové nebo alespoň bílou a nekombinujte nic s černou, která ve skutečnosti není barvou, ale pouze barvy pohlcuje. Černá není součástí barevného duhového spektra, prostě jí tam nenajdete.