Produkty

Už to voní


Samozřejmě bychom jí neměli vypít závratné množství každý den, ale někteří odborníci se shodují v tom, že její pití má i kladné účinky, například minimalizace vzniku rakoviny, obsahuje blahodárné antioxidanty, hořčík, draslík a tak dále. Prý redukuje i riziko rozvoje deprese a sebevražedných sklonů. Někdo zase tvrdí, že káva dehydratuje a zvyšuje krevní tlak, což pro jedince s hypertenzí může být skutečně kontraproduktivní. Jeden šálek denně ale ještě nikomu neuškodil!

Pořídili jste si navíc k vám domů kvalitní kávovar, takže začínáte více a více dbát na to, abyste do něj sypali jenom ta kvalitnější zrnka? A ještě máte rádi, když nejsou zase tolik opražená nebo naopak? Naštěstí si díky dnešním moderním technologiím můžete vybrat z nepřeberného množství druhů, abyste skutečně pili to nejkvalitnější, což si samozřejmě zasloužíte.

zrnka

Taková luxusní káva je doménou internetového prodejce The Coffee, kde najdete gurmánské výběry z celého světa! Kolumbie, Etiopie, Costa Rica, Indie. Vyberte si ten váš, ať už podle země původu nebo podle toho, jakým chutím dáváte přednost. Káva z Brazílie je ta nejznámější, ale věděli jste, že káva původem kolumbijská vás ve své chuti může překvapit nádechem aromatu připomínající karamel a kakao? Už se vám sbíhají sliny? Nebo dáte přednost třeba té indické, která vás také zajímá? Vyberte si tu svou, na první nákup budete mít dokonce desetiprocentní slevu.

kava

Všechny tyto druhy se praží ve španělském Alicante, které třeba znáte, pražírna se nazývá Burdet Coffee a už přes dvacet let vyváží tuto kvalitní zrnkovou kávu do celého světa. Jejich obaly jsou krásně designové a už dostaly dokonce několik ocenění. Můžete u nich zakoupit i kávu bez kofeinu, abyste si mohli dát třeba i šálek večer před spaním. Nebo si kupte degustační sadu a ochutnejte jich několik, ať poznáte, která by mohla být váš favorit, než koupíte velké balení.