Produkty

Luxus vlastního bazénu


Možná si pamatujete dobu, kdy byly bazény jen pro ty nejbohatší. To už naštěstí neplatí a můžete si ho pořídit i vy. Jestli bydlíte v rodinném domě a máte kousek volného místa v zahradě, můžete si pořídit bazén i vy. Zabýváme se výrobou kvalitních plastových bazénových van, které vyrábíme v mnoha provedeních. Můžete si vybrat z kulatého, obdélníkového, oválného a nebo čtvercového tvaru. Nejoblíbenější je obdélník, které vypadá ze všech tvarů asi nejlépe. Každý bazén vám můžeme dodat na klíč. Vy si jen vyberete bazén s doplňky, řeknete nám kde by měl být a o zbytek se postaráme my.

bazénový vysavač

Mít vlastní bazén je skvělé už jen z toho důvodu, že nebudete kvůli koupání muset nikam chodit. V bazénu můžete mít třeba perlátor a nebo protiproud, takže si i Oma můžete užít nejen zábavu ale i relaxaci. Naše bazény dodáváme se spoustou doplňků, určitě si vyberete vše pro to, abyste si svoje domácí koupání mohli užít na maximum.

Zábava a koupání je jedna věc, ale musíte myslet i na to, abyste bazén správně udržovali. Správní péče o bazén vám zaručí, že vám bazén vydrží roky bez nejmenšího problému. Kromě bazénů si u nás můžete koupit třeba vysavač do bazénu, který vám pomůže vyčistit povrch bazénové vany. Proč je čištěné samotné vany tak důležité?

dno bazénu

Voda by neměla být zelená
Asi tušíte, že bakterie a nečistoty zabarví bazénovou vodu do zelena. Abyste tomu předešli, musíte se starat nejenom o vodu, ale i o povrch bazénu. Jedno bez druhého nemá smysl. Proto se zásobte správnou chemií, kterou vám jako výrobce bazénu doporučíme.
Vysavačů je několik a nejlepší jsou ty robotické. Pracují samy, a ty nejlepší se dokonce dají ovládat přes telefon. Robot si sám zmapuje povrch bazénu a vyčistí ho dokonale během chvilky. Bez vysavače byste museli bazén vypouštět, povrch činit ručně a opět jej napouštět. Pořízení vysavače vám usnadní spoustu práce.