Produkty

Sedák a invalidní vozík


Je opravdu hodně lidí, kteří mají třeba nějaké zdravotní postižení a nemusí to být zdravotní postižení psychické, ale také to může být zdravotní postižení fyzické, a to například, když třeba lidé nemohou chodit, tak sedí na invalidním vozíku. A také, aby se lidem právě sedělo velice pohodlně na invalidním vozíku, tak by také se jim hodil nějaký sedák na invalidní vozík anebo podsedák na invalidní vozík. Já si myslím, že mnoho lidí by ocenilo, kdyby měli sedák na invalidní vozík, protože já sama jsem byla svědkem toho, když lidé třeba mají špatný invalidní vozík a je takový tvrdý na sezení, tak potom z toho můžou mít dekubity.

Jsou lidé, kteří potřebují vozík.

Víte vůbec, co jsou to dekubity? Dekubity jsou takové boláky, které můžou mokvat a můžete do nich dostat také zánět. A dekubity jsou velice bolestivé. Jsou to takové veliké modráky, nebo nevím, jak to jinak popsat, ale to se právě stává, když člověk třeba sedí velice dlouho v jedné pozici. Proto třeba například malá miminka se také musí v postýlce otáčet, protože jinak by se asi sami neotočily a mohly by mít také nějaké pohmožděniny. Proto si myslím, že sedák na invalidní vozík bude naprosto ideální. Existují také antidekubitní sedáky anebo také antidekubitní matrace.

Kvalitní invalidní vozík.

Podle mého názoru neuděláte chybu, když pořídíte někomu, koho znáte na invalidní vozík právě sedák. Já si myslím, že kdybych já také byla na invalidním vozíku, tak bych si přála antidekubitní sedák na invalidní vozík, protože bych opravdu nesnesla, aby mě někde něco tlačilo. Já si myslím, že lidé, kteří už jsou takhle fyzicky postižení, tak si také právě zaslouží nějaké veliké pohodlí, a to pohodlí jim právě může zaručit sedák na invalidní vozík. Pokud stále váháte, jaký sedák na invalidní vozík pořídit, tak na internetu najdete opravdu mnoho tipů a druhů sedáků na invalidní vozík. Uvidíte, že člověk na vozíku vám určitě za to poděkuje.