Produkty

Prožijte Silvestr ve zdraví a bez zranění!


Na Silvestra každoročně oslavujeme konec starého roku a příchod nového. S tím se pojí velké oslavy. Může se ale stát, že se během tohoto slavení vyskytnou nejrůznější problémy, zdravotní obtíže, nebo dokonce zranění. Jak prožít Silvestr co nejlépe a bez komplikací?

Je normální, že se na Silvestr popíjí. Spousta lidí bere Silvestr jako pokyn začít co nejvíce pít. A není nic špatného na tom se opít. Ale dělejte to s rozumem. Neopíjejte se, pokud jste například někde v přírodě. Nejbezpečnější je, když holdujete alkoholu někde, kde to znáte. Ideálně ještě, pokud máte u sebe někoho střízlivého, kdo na vás dohlédne.

prskavky

Taky se snažte alkohol moc nemíchat. Když se začnete cítit v opilecké náladě, obvykle máte tendenci ochutnat toho co nejvíce. A tak není nic neobvyklého, že začnete míchat pivo s vodkou, rumem a navrch si ještě dáte vaječný likér, co zbyl od Vánoc. Kocovina, kterou budete mít na druhý den vám ale připomene, že to nebyl dobrý nápad. Kromě toho pro vás může Silvestr skončit velmi rychle, když přijde nevolnost, zvracení a neodolatelná chuť spát.

Abyste předešli tomu, že se příliš opijete, nezapomeňte k pití i dostatečně jíst. Nachystejte nějaké dobré silvestrovské pohoštění. Chlebíčky, jednohubky, kanapky, brambůrky, oříšky, cukroví, upečte něco sladkého nebo slaného. Na internetu najdete tisíce receptů a typů na nejrůznější občerstvení.

nový rok

V posledních letech ubývá lidí, kteří holdují petardám a ohňostroji. Už jen z ohleduplnosti k ostatním a taky ke zvířátkům. I tradiční novoroční ohňostroje mizí anebo jsou nahrazeny alternativami. Pokud i tak budete pouštět petardy, dbejte na své bezpečí a řiďte se pokyny, které jsou uvedeny od výrobce. Pokud jste pod vlivem alkoholu, raději se do toho nepouštějte.

Prožijte krásný Silvestr a užijte si vstup do Nového roku. A nezapomeňte poslat blízkým Novoroční přání. Například Novoroční přání 2024 goldpress.cz.