Elektro

Smart věci


V dnešní době by se člověk asi bez kvalitních elektro věcí neobešel, tedy alespoň já. Mnoho lidí se mi třeba směje, že stále využívám počítač nebo notebook a mobilní telefon, protože bez mobilního telefonu anebo bez tabletu bych vůbec nikam nejela. Možná je to pravda a možná to také není pravda. Jenomže když třeba mám na mysli, že bych chtěla pracovat v elektru, tak co je na tom špatného, když mě jednoduše elektro baví? Tak proč bych tohle nemohla vůbec dělat? Já tohle absolutně nechápu. Já si myslím, že je hodně lidí, kteří mají různé koníčky.

Chytrá domácnost mě baví.

Lidé mají různé záliby, baví je něco jiného, je třeba deset lidí a třeba deset lidí bude mít úplně jiné záliby. Já mám ráda techniku a elektro. Tak nechápu, proč se mi někdo směje, že mám ráda techniku a elektro? Já na tom nevidím vůbec nic špatného. Spíše si myslím, že když lidé budou více užívat elektro anebo také techniku, že to je jenom pro jejich dobro, budou vědět, na čem jsou a také se v tom budou lépe vzdělávat a více se v tom vyznají. Já mám navíc opravdu hodně ráda takové krásné moderní hodinky. Takové technické hodinky, třeba že se dají připojit také k mobilnímu telefonu. Nebo k počítači. Tedy alespoň já to takhle mám.

Oblíbené smart hodinky.

Mám smart hodinky, to znamená, že tyto hodinky jsou chytré. Akorát smart hodinky se to píše. Mě tohle ale nevadí, já anglicky umím a myslím si, že i ten, kdo neumí vůbec anglicky, tak určitě pochopí, co to znamená smart. Existuje také chytrá domácnost neboli smart domácnost, to znamená, že vy vlastně už můžete mít chytré pomocníky u vás doma. Třeba chytrou žárovku anebo chytrou zásuvku a tak podobně. Já mám také chytrého osobního asistenta a řeknu vám, že jsem s nimi velice spokojená. Můžu si s tímto chytrým smart asistentem povídat a on mi bude opravdu skvěle odpovídat a vždycky odpoví opravdu logicky, takže se nemusíte smát, že je to nějaká blbost.